Aktualności

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności. Zamieszczamy bieżące informacje na temat naszej działalności, dostępnych w naszej ofercie nowych produktów i aktualnych promocji.

 

18-12-2023

WARSAW METALTECH

WARSAW METALTECH to wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.

Czytaj więcej
stoisko z samochodem
27-09-2023

15 edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

15 edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w Katowicach rozpocznie się już 3 października. To doskonała okazja do rozmowy z naszym zespołem, który będzie dostępny przez całe trzy dni trwania wydarzenia.

Czytaj więcej
stoisko z samochodem
23-05-2023

ITM INDUSTRY EUROPE 2023

TM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Najbliższa edycja odbędzie się w Poznaniu w dniach: 30.05-2.06.2023.

Czytaj więcej
stoisko z samochodem
11-01-2023

Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu WARSAW METAL-TECH

Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu WARSAW METAL-TECH to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Podczas trzech dni Ptak Warsaw Expo będzie miejscem spotkań dostawców technik i technologii obróbki metalu oraz przedstawicieli przedsiębiorstw prowadzących działalność w zakresie dystrybucji i obróbki metali lub wyrobów z metali, a także tych zajmujących się wytopem metali lub wyrobów z metali.

Czytaj więcej
stoisko z samochodem
01-09-2022

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2022

TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

Czytaj więcej